close
a
loading

Cięcie Laserem - jest najbardziej precyzyjną metodą cięcia i wycinania wszelkiego rodzaju kształtów, form, szablonów, znaków, liter, symboli w pleksi , poliwęglanie , spienionym PCV, laminatach grawerskich , drewnie , sklejce i innych materiałach. Odbywa się to bez udziału narzędzi mechanicznych, co powoduje, że krawędzie są jednolite, gładkie i nie wymagają dodatkowej obróbki. Cięcie laserem daje możliwość uzyskania bardzo dokładnej powtarzalności wykonania kolejnych elementów.

Cięcie laserem jest szeroko stosowane w bardzo wielu gałęziach przemysłu jak i reklamie.

Znakowanie laserem -jest to nanoszenie na powierzchnię materiału (głębokość 20-200 um) dowolnych znaków graficznych, kodów, liter, cyfr, itp., polegające na powierzchniowej zmianie koloru materiału wskutek oddziaływania w tych miejscach wiązki lasera.

Znakowanie laserem jest doskonałą metodą zabezpieczania mienia prywatnego lub firmowego przed kradzieżą albo fałszerstwem. Wykonane elementy nie starzeją się i nie zacierają. Wszelkie próby usunięcia takich znaków bez pozostawienia śladów ingerencji są niemożliwe.

Grawerowanie laserem- polega na usunięciu z powierzchni materiału niewielkiej, ale wyczuwalnej warstwy materiału wiązką promienia laserowego. Obraz jaki otrzymujemy jest bardzo trwały, precyzyjny i estetyczny.

Grawerowanie laserem nie powoduje odkształceń wewnętrznych, pęknięć, zarysowań, itp. Bardzo wysoka precyzja wykonania powoduje, że grawerowanie ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz reklamy.

Materiały, na których można grawerować laserem to: akryl, drewno, pleksa, laminaty grawerskie, guma, skóra, ceramika, korek, karton, sklejka, tworzywa winylowe i poliestrowe.

 

Grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem staje się dominującą formą obróbki materiałów ze względu na szybkość i precyzyjność wykonania oraz coraz większe możliwości techniczne.


 


 

Oferujemy grawerowanie i cięcie (wycinanie) laserem w materiałach takich jak :

  • drewno, sklejka, balsa, korek itp.,

  • szkło, porcelana, ceramika,

  • pleksi, akryl,

  • skóra, ekoskóra,

  • papier, karton,

  • kamień (marmur),

  • guma,

  • silikon,

  • i inne.

fb g+ youtube mail

 

 

DANE FIRMY:

TM-TECH Tomasz Moczydłowski

adres

Adres:

ul. Krótka 22 , 42-480 Poręba

Geolokalizacja:

Szerokość geograficzna: 50.506814 

Długość geograficzna: 19.299960

telefon

telefon:

666 603 068

mail

e-mail: